Tisk vizitek

Tiskneme vizitky v "českém" formátu 90×50 mm nebo v EURO velikosti 85×55 mm. Tiskneme na lesklý nebo matný křídový papír 300-350 g/m2, ražené kartony, imitace plátna 270 g/m2 nebo speciální materiály. Tisknout vizitky je možné jednostranně nebo oboustranně. Vizitky je možné také laminovat. Při osobním odběru standardně dodáváme již následující pracovní den od korektury.

Věděli jste, že tiskneneme i grafiky a tiskoviny, které si necháte připravit jinde? Podívejte se, jak připravit data pro tisk.

Vizitky

Vizitky v základní nabídce tiskneme digitálně na matný křídový papír v jinde nadstandardní gramáži 350 g/m2. Na výběr máme i lesklý nebo matný křídový papír 300 g/m2, ražené kartony imitace plátna 270 g/m2, tečkovaný a jinak strukturovaný papír, stříbrný papír s perleťovým efektem 270 g/m2 a nebo poloprůhledný pauzák. Ultimátní záležitostí je potom užití iridiscentních kartonů se třpytivým efektem pro ty nejluxusnější vizitky, které ve vizitkáři Vašeho obchodního partnera zaručeně nezapadnou!

Tisknout vizitky je možné jednostranně nebo oboustranně. Vizitky je možné také laminovat pro větší odolnost a efektní extra lesklý vzhled v případě lesklé laminace nebo dosáhnout elegantního sametového vzhledu prostřednictvím matného lamina.

Vizitky primárně nabízíme v "českém" formátu 90×50 mm nebo v EURO velikosti 85×55 mm. Na přání jsme schopni nabídnout i jakýkoliv jiný rozměr, který lze vyřezat z formátu RA3 (320×450 mm)

Dále umíme vizitky natisknout na různé druhy papírů, ražených i hlazených kartonů, papírové, plastové monomerické či polymerické samolepky. Potiskujeme syntetické materiály - plastové archy, syntetické pauzovací papíry, čiré plastové fólie, i samolepící. Materiály průběžně obměňujeme. Aktuální nabídku potisknutelných materiálů sdělíme na dotaz nebo si můžete vybrat ze vzorníku přímo v zakázkové kanceláři.

Proč tisknout vizitky u nás?

Neplatíte grafické práce - Při odběru alespoň 500 ks vizitek zpracujeme grafický návrh zcela zdarma (grafický návrh vizitky + 2 korektury)

Rychlost dodání - Vizitky tištěné na standardní materiály jsou k odběru již v průběhu následujícího pracovního dne od finální korektury/odsouhlasení. V případě potřeby umíme vizitky i výrazně rychleji.

Nadstandardní gramáže - Vizitky se běžně tisknou na granáže 250 nebo 300 gramů. Díky špičkovým tiskovým zařízením OKI můžeme v základu nabídnout tisk na matný křídový papír 350 g - materiál, který běžně užívané digitální tiskárny vůbec nedokáží potiskovat.

Rozumné minimální množství - Vizitky tiskneme již od 50 ks. Jistě, větší množství je při přepočtu na kusovou cenu výhodnější, nenutíme klienty k odběru stovkových a tisícovcýh sérií.

Vizitky pro Vás kamkoliv - Vizitky můžete odebrat osobně v Letovicích a Kunštátě nebo je zašleme Českou poštou - balíme důkladně do bublin - tak, aby přečkaly transport :)

Rutinní praxe - Vyřídíme stovky zakázek ročně, natiskneme desetitisíce vizitek - pro nadnárodní firmy s celosvětovou působností i drobné živnostníky z okolí. Tiskneme na vlastních zařízeních, zvládáme expresní termíny.

Jednoduchý dotisk - Po vizitkách se jen zaprášilo a potřebujete dotisk? Všechny sazby archivujeme. Dotisk vizitek je tak otázkou pár chvil.

Světem ověřená kvalita - Tiskneme pro klienty nejen z České republiky, ale i ze Slovenska, Polska, Rakouska, Itálie, Dánska, Spojených arabských emirátů, Libanonu, Izraele...