Tisk plakátů

Nabízíme kvalitní digitální nebo ofsetový tisk plakátů. Plakáty tiskneme již od jednoho kusu od formátu A4 (210×297 mm) do SRA3 (320×450 mm) digitálně. Větší rozměry pak ofsetovým tiskem, kde je minimální rozumné množství od 100 ks výše.

Věděli jste, že tiskneneme i grafiky a tiskoviny, které si necháte připravit jinde? Podívejte se, jak připravit data pro tisk.

Digitální tisk celobarevných plakátů

Digitálně tiskneme plakáty do formátu SRA3 (320×450 mm) celobarevně / jednobarevně / černobíle. U barevných tisků standardně tiskneme na křídové papíry 135g, což zajišťuje reprezentativní vzhled tisku, zejména co se fotografií týče, a do určité míry také odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření (plakáty díky fixaci na slunci výrazně pomaleji blednou, jen minimálně se vlní po zmoknutí). Plakáty tiskneme v množství již od 1 ks!

Jednobarevný tisk plakátů

Plakáty můžeme tisknout i jednobarevně - černě, purpurovou (magenta) nebo sytou modrou (cyan). U jednobarevných tisků je zajímavou alternativou černý tisk na reflexní/fluorescenční papíry. Ty jsou ideální na poutavou maloobchodní reklamu, vložení do reklamních tabulí, poutačů a ke krátkodobému použití. Mimořádně jasné a výrazné barvy dobře kontrastují s tučným tmavým textem. Maximální velikost reflexních plakátů je A3 (297×420 mm). Plakáty tiskneme v množství již od 1 ks! Rádi Vám doporučíme optimální řešení s ohledem na Vaše očekávání, potřeby a rozpočet.

Ofsetový tisk plakátů

Větší formáty (A2, B2) tiskneme ofsetem na křídové nebo ofsetové papíry, jednobarevně nebo celobarevně. Minimální doporučené množství, které má smysl tisknout je 100 ks.